Plastová okna a dveřeProfily Inoutic

Společnost Inoutic je předním evropským výrobcem PVC systémů pro okna a dveře a dále stavebních systémů - parapetů a obkladů a teras z unikátního kompozitního materiálu Twinson.

Propojujeme interiér a exteriér všech typů budov technicky precizními produkty pro unikátní konstrukční řešení. Německý původ značky nastavuje standardy kvality, funkčnosti a spolehlivosti produktů a služeb. Našim zákazníkům poskytujeme dlouhotrvající výhody z inovací a výrobků přizpůsobených jejich potřebám v kombinaci s energetickou účinností. Jsme úspěšní díky tomu, že obyčejné věci umíme dělat neobyčejně dobře.

Společnost Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dceřinou společností belgického koncernu Deceuninck, který má pobočky ve více než 75 zemích. Tyto pobočky tvoří globální síť provozů na zpracování plastu. Společnost Inoutic vznikla v roce 1956 jako závod na zpracování plastů bratrů Angerových v německém městě Bogen. V roce 1985 byla firma přejmenována na Thyssen Polymer GmbH, Kunststofftechnik a v roce 2007 vznikla společnost Inoutic/Deceuninck GmbH.

Plastová okna a dveře - Pro rekonstrukce i novostavby

Nové myšlení v oblasti energetických úspor a ekologie motivuje stále více lidí k modernizaci a rekonstrukci své nemovitosti nebo k výstavbě obytného domu s kvalitním zateplením, či dokonce pasivního domu. Jak při rekonstrukci, tak při nové výstavbě představují plastová okna nejvýraznější příležitost pro úsporu energie v rámci pláště budovy. Nová okna s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi přináší přímou úsporu energie a aktivní ochranu životního prostředí. Společnost Inoutic / Deceuninck si je vědoma své ekologické odpovědnosti a proto svými produkty poskytuje veřejnosti možnost chovat se udržitelně, šetřit energií i finančními prostředky a chránit životní prostředí. Sledujeme trendy v bydlení a potřeby lidí, abychom mohli vyvíjet nejmodernější systémová řešení vycházející především ze dvou požadavků: na energetickou účinnost a na praktičnost.

Profily pro plastová okna, které splní vaše požadavky

Zákazník, který plánuje novostavbu, si chce být jistý, že získá produkt, který bude v maximální míře splňovat jeho požadavky. Ty se týkají především energetické úspornosti, zvukové izolace, bezúdržbovosti a designu. Aby byla stavba vašeho domu co nejefektivnější, vyvíjí firma Inoutic produkty splňující všechny požadavky kladené na moderní stavby. Plastová okna pro dům snů lze vybírat z několika profilových systémů (energeticky úsporné okenní systém Eforte, vyvážený okenní systém Prestige a spolehlivý okenní systém Arcade) a z velké palety barev. Díky technické preciznosti a vysoké kvalitě našich produktů se pak budete z nových plastových oken dlouho těšit.

Plastová okna sníží náklady i u starších staveb

Starší stavby, postavené podle zastaralých energetických standardů mají vysokou spotřebu energie na vytápění. O to větší ale máte jistotu, že s našimi výrobky dosáhnete významných energetických úspor. Modernizace navíc zlepšuje klima v interiéru, zvyšuje komfort bydlení a přispívá k celkově lepšímu energeticky úspornému standardu domu. Rekonstrukce a modernizace tak výrazně zvyšuje hodnotu nemovitosti. S plastovými okny Inoutic nabízíme i naše dlouholeté zkušenosti v oblasti sanací a renovací. Můžete si být jisti, že získáte výrobky s vynikajícím poměrem cena/výkon, a současně produkty technicky precizní přinášející efektivní a výrazný pokles spotřebované energie i nákladů. Na trhu je dnes řada produktů, které vykazují poměrně dobré tepelně-izolační vlastnosti, ale kvůli své vestavné hloubce jsou plastová okna často nepoužitelné pro rekonstrukce. Naše technicky propracované a inteligentní výrobky, jako je například nový profilový systém Eforte, lze naproti tomu použít jak v novostavbách, tak i pro rekonstrukce.